Breaking News

Главная » 2012 » Сентябрь

Архив по месяцам: Сентябрь 2012

Сергій Таран щодо думки спостерігачів ПАРЄ

У Європі не виключають заворушення в Україні. Так вважає Сергій Таран (політолог), що прокоментував заяву голови спостерігачів ПАРЄ щодо революції, яка може відбутися у країні не раніше, ніж за 25 років. Також політолог вважає, що наразі просто необхідна угода з ЄС. «Заяви, що отримала Україна – це не лише ставлення та обурення європейської спільноти, а й українських громадян. Про легітимність ... Читать полностью »

Ірина Геращенко про закон про наклеп

Ірина Геращенко (народний депутат) вважає, що закон про наклеп поправками виправити неможливо, його потрібно просто скасувати. За словами політика робота, яка була проведена протягом останнього тижня, показала, що законопроект Журавського повинен піти у небуття. «Ми (депутати, журналісти) вимагатимемо розглянути цю постанову на Погоджувальній раді 1 жовтня як першочергову, щоб вже у вівторок були відомі результати голосування», — проголосила вона. Також ... Читать полностью »

Українці не вірять у покращення після виборів 28 жовтня

Як повідомив Андрій Биченко (директор соціологічної служби Центру Разумкова) українські громадяни не сподіваються на особливі позитивні зрушення у парламенті після виборів 28 жовтня поточного року. За його словами на питання чи зміниться політично-суспільна ситуація в Україні після виборів 41% респондентів вважає, що не зміниться, 28% опитаних не змогли відповісти на поставлене питання. Погіршення очікують 7%, поліпшення – 23%. Пан Биченко ... Читать полностью »

Угода з ЄС відміняється?

Андреас Ґросс (головний міжнародний спостерігач) зазначив, що у разі не підписання угоди між ЄС та Україною, остання дуже багато втратить у соціальному та економічному плані. Голова делегації критично відгукнувся на заяву Костянтина Грищенка (міністра закордонних справ) про відмову уряду звільнити Тимошенко заради підписання вищезазначеної угоди. «У нас таке враження, ніби особисті порахунки правлячого класу із Тимошенко важливіші за євроінтеграційні прагнення ... Читать полностью »

Парламентські вибори та прозорість відеоспостереження

Пітер Наводни (керівник місії міжнародних спостерігачів ENEMO) вважає, що камери, які будуть встановлені на виборчих дільницях, повинні, також, фіксувати і процес підрахунку голосів, а не тільки період голосування. Маючи на увазі можливість фальсифікацій та маніпуляцій він заявив, що наявність та використання камер спостереження, можуть мати й негативні наслідки. Зазначаючи новизну ініціативи використання камер спостереження, керівник місії наголосив на тому, як ... Читать полностью »

Декілька версій щодо закону про наклеп

Політологи Володимир Фесенко та Сергій Гарань пояснили, чому закон про наклеп міг з’явитися в парламенті. «Я розумію, що перед виборами будь-яка ініціатива сприйматиметься як мінімум з побоюванням і недовірою», — пояснив він своє рішення. Нагадаємо, законопроект Журавського пропонує повернути в КК статтю «Наклеп», яка передбачає покарання аж до тюремного строку. Але є юридичний нюанс: після прийняття законопроекту в першому читанні ... Читать полностью »

Закон про наклеп повернеться?

Сергій Ківалов вважає що після виборів новий склад ВР обов’язково повернеться до закону про наклеп. «Впевнений, що оновлений склад парламенту повернеться до цього документу, але вже у робочому та спокійному режимі. Та насамперед потрібно переконатися, що наші громадяни чітко розмежовують питання критики та наклепу», — повідомив депутат. Також Ківалов впевнений, що відповідальність за наклеп обов’язково повинна існувати, але не кримінальна. ... Читать полностью »

Закон про наклеп та позиція президента

На думку експерта Олександра Палія в оточенні українського президента є люди здатні влаштувати саботаж. Таку думку він висловив після заяви Ганни Герман про небажання Віктора Януковича підписувати закон про наклеп. Завдяки цьому небажанню Віталій Журавський (автор документа) вирішив відкликати законопроект. «Звичайно таке можливо, ми бачимо, що дії деяких політиків прямо залежні від Януковича, тим не менше, трапляються випадки саботажу. В ... Читать полностью »

Хіларі Клінтон про відносини з Україною

Хіларі Клінтон (державний секретар США) зазначає, що відносини між США ти Україною можуть розвиватися тільки у тому випадку, якщо Україна позбавиться вибіркового правосуддя. Також вона додала, що країни Європи та Сполучені Штати тісно співпрацюють у питанні проведення прозорих парламентських виборів 28 жовтня поточного року. Це питання обговорювалося між Клінтон та представником ЄС Кетрін Ештон цього тижня. «Україна надзвичайно важлива для ... Читать полностью »

Зустріч Віктора Януковича та Андерса Фог Расмуссена пройшла вдало

Андерс Фог Расмуссен (Генсек НАТО) високо оцінив результати проведеної з Віктором Януковичем зустрічі 26 вересня у Нью-Йорку. Він написав про це на власній сторінці у Фейсбуці. А «Укрінформ» передає його висловлювання так: «Це була насправді цікава двостороння зустріч». Як повідомляє прес-служба НАТО, Генеральний секретар подякував українському президенту за важливий внесок у проведення операцій у Косово та Афганістані під проводом Альянсу. ... Читать полностью »

Наверх