Breaking News

Главная » 2012 » Октябрь

Архив по месяцам: Октябрь 2012

Якими були вдалі і невдалі ходи передвиборчої кампанії-2012? (Дмитро Коротков)

ЗАКОН ПРО МОВИ: ПОВЕРНЕННЯ СВОЇХ Хоча перед кожними виборами традиційно говорять, що виборець буде вибирати кишенею і шлунком, найбільш успішним політтехнологічним ходом політологи називають прийняття закону про мовну політику і піднятий навколо нього галас. Закон про мови провів в умах розчарованих виборців Партії Регіонів межу між «своїми», що захищають їх ідеологію, і «чужими», тими, хто виступили проти цього закону. Закон ... Читать полностью »

Вибори можуть бути визнані недемократичними?

Вадим Трюхан (експерт з європейської інтеграції) висловив припущення, що майбутні вибори навряд чи визнають демократичними. Головне питання – чи повністю, чи частково. «Ми зараз знаходимося на роздоріжжі і відносини нашої країни з Європейським Союзом залежатимуть від того, як буде проведено вибори та яких результатів ми досягнемо. На сьогоднішній день уже зрозуміло, що події 28 жовтня навряд чи визнають демократичними – ... Читать полностью »

Ірина Бекешкіна та Наталя Королевська вирішували стосунки у суді

Ірина Бекешкіна (науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи») вважає, що справа проти політичної сили «Україна – вперед!» і соціологічним інститутом затягується навмисно, аж до повідомлення результатів виборів. У разі якщо Королевська зі своєю парією потрапить до парламенту, то соціологів судитимуть. «Це виглядало абсурдно. Ми доводили суду, що наші дослідження – це наукова статистика, яка не може оскаржуватися апріорі. Ми провели дослідження ... Читать полностью »

Мажоритарники та станція метро

У Партії регіонів вважають, що бійка біля станції метро – «креативний» захід мажоритарників Володимир Оілйник (нардеп від Партії регіонів) припустив, що бійку у метро (під час відкриття нової станції) могли організувати спритні та «креативні» мажоритарники. Також він додав, що у цій ситуації повинні розібратися правоохоронні органи перед тим, як робитимуться будь-які заяви щодо утиску громадян. «Ситуація, що відбулася, потребує ретельного ... Читать полностью »

Екс-майор Держохорони сидить в СІЗО — йому загрожує 10 років

Микола Мельниченко зараз перебуває в ізоляторі СБУ в Аскольдовому провулку (Київ), де зараз утримується і обвинувачений у справі Гонгадзе Олексій Пукач. В обід передачу йому відвезла наречена Наталія Розинська. За її словами, вона взяла бульйон, фарширований перець, пиріжки та шматок торта, але домашню їжу не прийняли — довелося купити ковбасу, мед, хліб, каву… Суд відбудеться в суботу. Вона розраховує, що ... Читать полностью »

Розвозжаєв розповів про викрадення

Руслан Чанідзе (захисник опозиціонера) повідомив «Сегодня», що йому не дають ознайомитися зі справою. Незважаючи на офіційні заяви з боку як України, так і Росії, що Леонід Развозжаєв самостійно покинув територію нашої країни і в Москві сам з’явився з повинною до слідчого, представники ООН заявляють про інше. Сьогодні Верховний комісаріат у справах біженців ООН повідомив, що Развозжаєв, за їх даними, був ... Читать полностью »

Лазаренко повернеться в Україну?

Володимир Фесенко (політолог) вважає, що бувшому прем’єру немає сенсу повертатися в Україну з-за кількох справ, які зараз розслідуються, і за якими він може проходити, мінімум, як свідок. Павло Лазаренко 1 листопада цього року виходить на волю з американської в’язниці. Напередодні цієї події він дав інтерв’ю російському інформ-агентству РІА Новини, в якому розповів, що перший дзвінок зі свободи зробить своїм батькам ... Читать полностью »

Візит Янукрвича в Одесу

Президент побував на заводі, відкрив Театр ляльок і заявив: до виборів владу міняти не буде. Президент України відвідав Одесу з робочим візитом, в ході якого урочисто відкрив відремонтований ляльковий театр, зустрівся з колективом заводу «Одесакабель», поспілкувався з медиками клініки Одеського медуніверситету, де готують сімейних лікарів, а в кінці провів невеликий брифінг для журналістів. До приїзду Віктора Януковича місто спішно чистили ... Читать полностью »

Вибори й букмекерські контори

Українці ще можуть заробити на політиках — букмекерські контори приймають ставки на вибори до 27 жовтня, до суботи. І, за їхніми словами, народ ставить все активніше. Нагадаємо, в Україні тоталізатори заборонені, але люди продовжують робити ставки в інтернеті на сайтах, зареєстрованих за кордоном. Букмекери добре орієнтуються в передвиборній гонці і оперативно міняють коефіцієнти, щоб не прогоріти. Наприклад, якщо два тижні ... Читать полностью »

Кому дістанеться крісло спікера?

Олексій Гарань (професор кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянської академії»), коментуючи заяву Сергія Тігіпка посісти місце спікера у ВР вважає, що ця посада буде зайнята тільки тоді, коли остаточно сформується склад оновленого парламенту. «Тігіпко нагадує солдата партії – що накажуть, те він й робитиме. Під час формування більшості із конституційними порушеннями він говорив, що не братиме у цьому участь, але все ... Читать полностью »

Наверх