Breaking News

Главная » Политические партии Украины

Рубрики: Политические партии Украины

Подписка

Электронные услуги – все для бизнеса

ГНС Украины разработала проект Концепции создания в ведомстве электронного сервиса «Электронный кабинет налогоплательщика», которая должна быть утверждена правительством. «Электронный кабинет налогоплательщика» — это сервис веб — портала ГНС, который с помощью специального инструмента доступа с использованием электронной цифровой подписи позволит плательщику общаться с налоговиками в онлайне — режиме. Работа с персональным кабинетом может осуществляться с любого подключенного к Интернету компьютера ... Читать полностью »

Християнсько-народний союз

Метою діяльності ХНС є розбудова незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та громадянського суспільства, що грунтується на християнських цінностях. Головними завданнями ХНС є: — сприяння формуванню і виявленню політичної волі громадян; — участь у встановленому порядку через вибори у формуванні органів державної влади усіх рівнів та органів місцевого самоврядування та представництво в них; — участь у встановленому порядку у виробленні і ... Читать полностью »

Християнсько-ліберальний союз

Політична партія України «Християнсько-Демократичний Союз» є добровільним громадсько-політичним формуванням, створеним унаслідок вільного волевиявлення людей, що діють на основі принципів християнського гуманізму в інтересах народу України. 19.03.1994 в Києві відбувся Установчий з’їзд партії «Християнсько-демократичний союз». На з’їзді були присутні делеґати з 13 реґіонів України, які представляли 800 членів партії. В 10 областях організації були створені на базі колишніх орг. ХДПУ, ухвален ... Читать полностью »

Християнсько-демократична партія України

Основною метою ХДПУ є: — побудова незалежної правової демократичної держави і громадянського суспільства із сопіально-орієнтованою економікою; — забезпечення прав і свобод людини та гідних умпв її життя; — зміцнення громадянської, зокрема міжконфесійної злагоди в Україні. Основним завданням ХДПУ є: — боротьба за здобуття політичної влади у державі шляхом участі у виборах Президента, Верховної Ради України і органів місцевого самоврядування з ... Читать полностью »

Українська соціал-демократична партія

Українська соціал-демократична партія — політична партія, яка на принципах добровільності об’єднує громадян України з метою прискорення побудови вільного, солідарного, економічно ефективного та екологічно безпечного суспільства на засадах свободи, демократії, соціальної справедливості і солідарності. Українська соціал-демократична партія розробляє і проводить власну політичну лінію у сфері державного соціально-економічного та культурного будівництва. Вона є послідовницею кращих традицій українського демократичного руху XIX-XX століть, усвідомлює ... Читать полностью »

Українська селянська демократична партія

Головною метою УСДП є втілення в життя положень Конституції України, відродження та всебічний розвиток українського села, утвердження селянина реальним господарем на основі приватної власності на землю та майно. УСДП виступає за: — проведення ефективної земельної реформи, раціональне використання й охорону землі та її природних ресурсів; — повну реалізацію положень Конституції України про приватну власність на землю; — всебічний захист інтересів ... Читать полностью »

Наверх