Breaking News

Главная » Политические партии Украины » Всеукраїнське політичне об’єднання «Державна самостійність України»

Всеукраїнське політичне об’єднання «Державна самостійність України»

ДСУ об’єднує в своїх рядах етнічних українців і сповідує ідеологію революційного українського націоналізму, надкласового і надпартійного за своєю суттю. Підвалиною діяльності ДСУ є ідея національної окремішності, самобутності та неповторності українства.
Метою ДСУ є побудова української національної держави. Для цього потрібно якнайшвидше здобутись на організацію українських націоналістів, об’єднаних спільною ідеєю самобутності української нації та її призначення, ДСУ плекає національну еліту шляхом добору луччих людей, витворює енергію, що одухотворить етнос і перетворить його в українську націю.
ДСУ усвідомлює байдужість зденаціоналізованої більшості. Завдання націоналістів — здійснити революцію в свідомості українців й скерувати енергію більшості для блага української нації. Творча і дієва меншість визначає, що ієрархічне суспільство є ґарантом життєздатності і сили нації. Лише організована сила здатна оздоровити суспільство і побороти опір ворогів.
ДСУ керується принципом: корисна та діяльність, яка сприяє добру та розросту української нації.
ДСУ створюється для:
— самоорганізації та солідарності українства, розбудови української держави;
— поширення українського визвольного руху та втілення ідей українського націоналізму;
— ствердження духовних вартостей, честі та гідності вільної української людини-господаря на своїй землі і в своїй державі;
— протидії зовнішнім та внутрішнім антиукраїнським чинникам (організованим та неорганізованим): космополітизму, інтернаціоналізму, російському шовінізму, неоколоніалізму;
— покласти край пануванню чужинців в Україні.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх