Breaking News

Главная » Политические партии Украины » Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1. Головна мета спільної діяльності Українського Народного Руху та партії «Батьківщина» (далі — «Сторони») — це побудова відповідальної, правової, демократичної держави з еоціально-орієнтованою ринковою економікою.
2. Сторони визнають програмові, статутні документи одна одної. У своїй спільній діяльності сторони керуються цією Угодою.
3. Сторони розглядають можливість створення блоку партій для проведення спільної політичної діяльності та узгодження позицій на загальноукраїнському рівні. Метою блоку повинно стати формування єдиного виборчого списку правоцентристських сил на виборах до Верховної Ради України та місцевих органів влади у 2002 році, а також спільне представництво в органах виконавчої влади усіх рівнів.
4. Сторони створюють у Верховній Раді блок фракцій, який діє в межах парламентської більшості. У межах діяльності блоку фракцій сторони домовляються про наступне:
— спільна робота над законодавчим забезпеченням та проведенням соціально-економічних реформ в Україні;
— узгодження позицій та прийняття спільних рішень з принципових питань законодавчої та політичної діяльності, проведення цих рішень на засіданнях парламентської більшості та Верховної Ради шляхом погодження виступів та солідарного голосування.
5. Сторони обирають координуючі органи блоку фракцій та блоку партій після їх створення.
6. Сторони координують діяльність своїх партійних структур на регіональному рівні, а також координують дії своїх представників в органах центральної та місцевої влади.
7. Сторони сприяють приєднанню до цієї Угоди ідеологічно близьких партій та впливових громадських організацій.»
Політичну Угоду від імені партій і фракцій підписали Ю.Тимошенко та Ю. Костенко.
Звернення до громадян України, політичних партій і організацій. Президента України Л.Кучми, Голови Верховної Ради України І.Плюща, Генерального Прокурора України М.Потебенька прийняла 24.08.2000 Президія Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
«Спочатку 2000 року, в Україні працює новий Уряд. Уряд реформ, Уряд народних сподівань, команда справжніх професіоналів, завдяки яким наша держава вперше за роки незалежності почала долати кризу і створювати серйозні соціально-економічні передумови для поліпшення життя пересічних людей, громадян нашої країни.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх