Breaking News

Главная » Политика » 19 вересня – старт Генасамблеї ООН, на якій буде присутній українській президент

19 вересня – старт Генасамблеї ООН, на якій буде присутній українській президент

Віктор Янукович візьме участь на засіданні Генасамблеї ООН, яка відбудеться 24-27 вересня поточного року, повідомляють у прес-службі Президента.
Шістдесят сьома сесія має намір розглянути багато питань, серед яких питання підтримки безпеки та миру, сприяння розвитку країн, дотримання домовленостей про ядерне нерозповсюдження, розвиток міжнародного права та захист прав людини.
Особливу увагу буде приділено збройному конфлікту у Сирії, у ході якого було вбито 20 осіб (за даними ООН). Йтиметься й про зростаючий вплив Ліги арабських країн у врегулюванні вищезазначеного конфлікту. Не виключено обговорення й палестинського питання.
Як повідомлялося, 20 членів іранської делегації не пропустили на засідання Генасамблеї.
Головою української делегації було призначено Костянтина Грищенка (міністра закордонних справ).
Зазначимо, що напередодні поїздки Віктора Януковича у США, американський Сенат прийняв резолюцію в якій йдеться про звільнення Юлії Тимошенко. Текст її досить жорсткий, але документ носить, радше, рекомендаційний характер. Як зазначають політичні спостерігачі, резолюція – це відображення точки зору американських законодавців. Вона має декларативних характер і сумнівний процес ухвалення. Так заявили у Міністерстві закордонних справ України.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх