Breaking News

Главная » Политика » Адвокат Власенко бреше?

Адвокат Власенко бреше?

Сергій ВласенкоДержавна пенітенціарна служба (у зв’язку з останніми подіями) заявила, що Сергій Власенко (захисник Юлії Тимошенко) поширював неправдиву інформацію про сусідку по камері своєї підзахисної Юлії Абаплової.
Прес-служба ДПС повідомляє, що вони провели перевірку слів Власенка, про нібито жахливий тиск на Юлію Абаплову і з’ясували, що Сергій Власенко намагався очорнити працівників служби.
Зокрема, не підтвердилися слова адвоката про те, що протягом п’яти місяців Юлія Абаплова перебувала в карцері, також залишилася непідтвердженою інформація, що на Юлію Абаплову чинили психологічний тиск співробітники колонії.
Крім того, в ГПС не надходило жодних скарг відносного того, що життю Абаплової і Тимошенко загрожує небезпека. Незрозумілим для пенітенціарії також залишається той факт, що Власенко, знаючи про погрози життю цих жінок, не діяв і не написав відповідної заяви в правоохоронні органи.
Нагадаємо, нещодавно колишня сусідка по камері ув’язненої Тимошенко розповіла про перебування за гратами бувшої політичної діви. Адвокат Тимошенко заявив, що все сказане Абапловою — брехня і було озвучено під тиском.
Також свої свідчення журналістам дала ув’язнена сусідка Тимошенко по лікарняній палаті, яка боїться за свою доньку. За її словами, наближені до екс-прем’єра можуть завдати шкоди її родині.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх