Breaking News

Главная » Политика » Андреаса Ґросса можуть звільнити з посади голови місії спостерігачів ПАРЄ?

Андреаса Ґросса можуть звільнити з посади голови місії спостерігачів ПАРЄ?

Андреаса Ґросса через інтерв’ю, в якому він висловив можливість революції в Україні можуть зняти з посади голови місії спостерігачів ПАРЄ. З відповідною заявою виступив Роджер Гейл (Великобританія), і звинуватив Ґросса у неприпустимій поведінці та упередженості.
«Керманич закордонної місії сформував своє відношення та оцінку до України наперед, адже вибори ще не відбулися. Він фактично закликав громадян до нової революції. На мою думку бюро повинно належним чином відреагувати на цей факт і замінити голову делегації», — відреагував британець на інтерв’ю. Цю думку він висловив на слуханнях, темою яких були правила поведінки членів ПАРЄ.
Нагадаємо, в «Українському тижні» Ґросс заявив, що при порівнянні, ситуація з демократією у Росії навіть краща, ніж в Україні, висловив песимістичні погляди щодо ситуації у країні, а також припустив можливість революції приблизно через 25 років.
У своє виправдання Ґросс заявив, що був здійснений невірний переклад його слів, але після того як з’явилася англомовна версія інтерв’ю, європейські парламентери були обурені ще більше – у ній присутні всі вищезазначені моменти.
Сьогодні, у п’ятницю 5 жовтня на засіданні ПАРЄ буде винесено питання про притягнення голови делегації до відповідальності.
Один із членів ПАРЄ висловив думку, що до відставки справа не дійде, але без роз’яснювальної бесіди не обійдеться, адже подібні думки не може виголошувати голова місії.
Сам Ґросс заявляє, що залишати свою посаду не збирається.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх