Breaking News

Главная » Политика » Азаров та українська мова

Азаров та українська мова

Микола АзаровДмитро Капранов, кандидат у нардепи і видавець поділився із Gazeta.ua своїми думками щодо інформації про те, що саме Азаров очолюватиме групу, яка розроблятиме закон про державну мову.
Нагадаємо, що саме прем’єр-міністра Янукович залучив до внесення пропозицій, а також вдосконалення законодавства із мовних питань. Одна група працюватиме з програмами розвитку української мови, друга – із внесенням змін до закону.
Дмитро Капранов вважає, що Азаровим вже було створено безліч законів, які згодом довелося переробляти. «Податковий кодекс переробляється кожні 3 тижні, закон «про мови» було прийнято, а тепер його доводиться переробляти. Ще у 1996 році чинний прем’єр-міністр виступив автором законів про ПДВ та прибуток і їх переробляли кожні 3 місяці, аж поки не набув чинності Податковий кодекс. У разі, якщо Микола Азаров розроблятиме ще й закон «про мови», він обов’язково перероблятиметься у рік по 4 рази», — зауважив видавець.
Також він наголосив на тому, що у нашій країні «абсолютно некваліфікований уряд», який не вміє працювати конструктивно. «Наші політики не розрізняють межі своїх повноважень. Їм здається, що вони знають усе – це типова поведінка людей у яких манія величі та параноя».
Письменник зауважив, що вищезазначений закон потрібен, але у теперішніх умовах він, радше, провокативний. І працювати над ним повинні знаючі фахівці, які керуватимуться громадською думкою.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх