Breaking News

Главная » Политика » Баталії на «Шустер LIVE»

Баталії на «Шустер LIVE»

Савік Шустер Через різке висловлювання нардепа-комуніста Євгена Царькова про «бандерівців» на телешоу «Шустер LIVE» розгорівся скандал. Нагадаємо, під час свого виступу Царьков вплутався в суперечку з представником ВО «Свобода» Ігорем Мірошниченком.
Останній звинувачував комуністів у тому, що ті разом з олігархами «дерибанять країну», Царьков же на це заявив: «Шановні нешановні націоналісти! До речі, мало НКВД вас у свій час давило. Недодавили вас », — сказав Царьков і отримав зауваження від Савіка Шустера. Але нардеп не зупинився і додав: «Вони стріляли у спину нашим дідам. Ви є бандерівськими собаками»… Після таких слів частина опозиційних політиків, які знаходилися в залі, закричала: «Ганьба!».
Потім Шустер дав слово раднику президента Ганні Герман, і вона висловилася за заборону в країні комуністичної ідеології. «Ми будемо робити все, щоб такі люди, як Царьков, були у в’язниці», — сказав пан Мірошниченко. Телефон самого нардепа-комуніста сьогодні весь день не відповідав.
Загострення протистояння між комуністами і націоналістами жваво обговорюють у соцмережах і на форумах — частина користувачів схвалює різкість нардепа-комуніста, інші засуджують, вимагаючи вже найближчим часом заборонити діяльність КПУ, треті створюють фотожаби, обігруючи в них і комуністів, і націоналістів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх