Breaking News

Главная » Политика » Бюджет на 2013 рік

Бюджет на 2013 рік

Бюджет на 2013 рікЗа словами Володимира Литвина, ключовим завданням, яке постало перед ВР України – є прийняття бюджету на 2013 рік (сесія починається 4 вересня), адже установче засідання нового складу Верховної Ради відбудеться тільки 17 грудня. Як наголосив голова Верховної Ради, нинішній стан як ніколи потребує бюджет розвитку з пріоритетними сферами охорони здоров’я та освіти.
Хоча, за словами представника ПР Олександра Єфремова, конкретні дати можна буде називати тільки тоді, коли Верховна рада отримає офіційний документ від Кабінету Міністрів. Про це він заявив після Погоджувальної ради у понеділок і зазначив, що наразі існують два варіанти прийняття бюджету.
Перший і логічніший був би розгляд документу нинішнім складом парламенту, але існує й другий варіант, за яким проект бюджету розглядатиметься новим складом Верховної Ради. Єфремов виказав сумніви, щодо швидкості та оперативності нового скликання, а отже й прийняття та ухвалення бюджету. «Якщо виникнуть труднощі з формуванням керівних органів ВР, то в році, що минає, просто неможливо буде прийняти новий бюджет» – зазначив він.
Раніше Микола Азаров уже наголошував, що держбюджет на наступний рік, над яким працює уряд, буде значно реалістичнішим.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх