Breaking News

Главная » Политика » Чергова заява Тимошенко до Європейського суду із прав людини

Чергова заява Тимошенко до Європейського суду із прав людини

Андрій Павловський (депутат від БЮТ) в ефірі телеканалу ТВі повідомив, що Європейський суд з прав людини незабаром оприлюднить рішення щодо ув’язнення Тимошенко.
«Ми володіємо інформацією, з якої відомо, що вже прийнято рішення щодо незаконного Арешту Тимошенко. У Євросуді знаходиться три скарги. Та, що подавалася рік назад у зв’язку із незаконним арештом вже розглянута і знаходиться на стадії винесення відповідного рішення», — сказав політик.
«Також нам відомо, що оголошення рішення відбудеться незабаром (цими днями)», додав він.
Сергій Власенко (захисник Юлії Володимирівни) заявив, що має намір подати чергову скаргу до Європейського суду з прав людини щодо оприлюднення у мережі Інтернет відео, на якому нібито Тимошенко сидить за столом, займається спортом та ходить майже не користуючись ходунками.
«Наші думки із Юлією Володимирівною одностайні – це брутальне порушення не тільки українського законодавства, а й основоположних свобод та прав людини. Цей епізод вкладеться у мозаїку порушень, які ми надамо Євросуду», — заявив Сергій Власенко.
Також він додав, що розповсюдника викладеного відеоролику не шукатимуть, мовляв для того, щоб знайти винного не потрібно ходити далеко, а Віктору Януковичу насамперед необхідно знайти себе.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх