Breaking News

Главная » Политика » Чому звільняється Балога?

Чому звільняється Балога?

Віктор БалогаЗаяву Віктора Балоги про відставку з посади міністра надзвичайних ситуацій нещодавно прокоментував політолог Тарас Березовець.
За словами експерта можлива відставка Балоги пов’язана з тим, що на Закарпатті справи з передвиборчою кампанією пішли у політика не так як передбачалося – у п’ятьох округах балотуються родичі Балоги – сват, брат, і т.д., які не можуть у подальшому розраховувати на адмінресурс. «Боротьба набирає обертів і загострюється. Навіть перебуваючи у складі Кабміну абсолютно немає гарантії, що проти певного кандидата не працюватимуть місцеві посадовці» — зазначив Березовець.
Експерт прогнозує й інші звільнення в уряді. «Як на мене, то ще декілька членів можуть піти у самостійне плавання. Я б виділив Порошенка, який також має свою команду» — додав політолог.
Також на думку експерта Балога повинен себе протиставити владі і піти в опозицію, хоча, звісно, всі заяви міністра МНС не більш, як клоунада та позерство – він бо й надалі залишається при владі.
Нагадаємо, що Віктор Балога на власній сторінці у фейсбуці написав, що хотів би залишити посаду глави МНС, яка була досить нелегкою та обтяжливою. Він, зокрема, зазначив, що справа не в тому, яке місце займати, а у своїй корисності для громади. «З нетерпінням чекаю на штамп у трудовій, де зазначатиметься щось на кшталт звільнення за власним бажанням, або у зв’язку зі зміною посади. На даний момент – це головне для мене питання» — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх