Breaking News

Главная » Политика » Екс-майор Держохорони сидить в СІЗО — йому загрожує 10 років

Екс-майор Держохорони сидить в СІЗО — йому загрожує 10 років

Микола Мельниченко зараз перебуває в ізоляторі СБУ в Аскольдовому провулку (Київ), де зараз утримується і обвинувачений у справі Гонгадзе Олексій Пукач. В обід передачу йому відвезла наречена Наталія Розинська. За її словами, вона взяла бульйон, фарширований перець, пиріжки та шматок торта, але домашню їжу не прийняли — довелося купити ковбасу, мед, хліб, каву… Суд відбудеться в суботу. Вона розраховує, що Миколу відпустять за підпискою про невиїзд, і натякнула, що слідство нібито не збирається сильно заперечувати.
Нагадаємо, Мельниченку пред’явили обвинувачення у кримінальній справі, відкритій на початку 2000-х, яке нині розслідує СБУ. Мова йде про три епізоди: розголошення держтаємниці, підробка документів і перевищення службових повноважень.
Мельниченка затримали в аеропорту «Бориспіль» в середу. За словами адвоката Миколи Неділька, він знав про приліт Мельниченка з Нью-Йорка і в середу вранці приїхав в аеропорт, в термінал «С» (це віп-термінал) його зустрічати. Однак серед тих, хто пройшов паспортний контроль екс-майор так і не з’явився. Трохи пізніше Неділько зателефонували співробітники СБУ і повідомили, що Микола перебуває в одному з приміщень аеропорту, попросили туди прийти. Мельниченко там уже сидів разом зі своїми валізами. Так що сама процедура затримання, за словами адвоката, відбулася у присутності захисника, як і належить за законом. Потім екс-майор виїхав разом зі слідчими, Неділько — самостійно. Пізніше в середу адвокат з підзахисним зустрілися знову вже в будівлі ГСУ ГПУ на Борисоглібській, де і проходили слідчі дії. Причому, стверджує Неділько, право на захист Мельниченка було реалізовано практично повністю. Хоча деякі дискусії, визнав захисник, у адвоката зі слідчим все ж були.
За матеріалами «Сєгодня»

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх