Breaking News

Главная » Политика » Геннадій Москаль про перспективи мовного закону

Геннадій Москаль про перспективи мовного закону

Геннадій Москаль, коментуючи нову редакцію мовного закону заявив, що запропоновані нововведення — не більше як передвиборчі обіцянки для електорату.
«На мою думку, це не більш як передвиборчі обіцянки. Те, що відбувається зараз – продумані кроки щоб не злякати «своїх» виборців у тих, чи інших регіонах (південно-східних, західних, центральних), у тому ж таки Києві», — заявив політик.
Майбутнє вищезазначеного закону політик бачить у такому освітленні: «Якщо опозиція матиме більшість у парламенті, закон буде відмінено, якщо ж ні – то й закон знаходитиметься у режимі очікування аж до нових президентських виборів. Після того, як пройдуть вибори 28 жовтня, це питання забудеться, так як люди займатимуться підрахунком голосів, будуть слідкувати за пікетуванням ЦВК та ОВК, поливанням кандидатів залишками бруду», — зауважив він.
На думку Москаля мовне питання вже зробило свою справу тому може йти відпочивати до наступної передвиборчої кампанії.
«Ви ж самі чули – Колесніченко називає документ «гидотою» і це при тому, що він знаходиться в партії, яка має єдиний сценарій і де є жорстка дисципліна. Хто б йому дозволив так висловлюватися та говорити такі речі на адресу віце-прем’єр-міністра? Це може означати тільки одне – більше нічого робитися не буде», — додав політик.
Нагадаємо, 12 жовтня робоча група з питань щодо удосконалення мовного закону внесла ряд поправок до законопроекту, в яких йдеться про ускладнення процедури визнання регіональних мов, збільшення до 75% квоти на присутність в теле- та радіоефірі української мови, створення центрів з вивчення державної мови та штрафування порушників вищезазначеного закону до шести місяців ув’язнення.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх