Breaking News

Главная » Политика » Хакерські атаки на сайти опозиції здійснили за наказом влади?

Хакерські атаки на сайти опозиції здійснили за наказом влади?

У «Батьківщині» заявили, що хакерські атаки на опозиційні сайти були викликані трансляцією Конгресу Європейської народної партії в Бухаресті.
«Причина атаки очевидна — європейські політики в своїх виступах засуджували режим Януковича, який ув’язнив лідерів опозиції і позбавив їх права повноцінної участі в політичному житті країни. Жан-Клод Міньйон (президент ПАРЄ) висловив своє захоплення мужністю і силою духу Юлії Тимошенко (лідера опозиції) та заявив про підтримку її у нелегкій боротьбі за свободу та демократичну Україну «, — йдеться в оприлюдненому повідомленні прес-служби БЮТ і наголошується, що хакерські атаки були здійснені за наказом влади.
У «Батьківщині» нагадали, що Тимошенко була запрошена на цей захід, проте замість неї на конгресі були присутні дочка Євгенія і Григорій Немиря (заступник глави партії «Батьківщина»), які планують провести низку зустрічей з європейськими політиками, а також із лідерами Євросоюзу.
Вже відбулася зустріч з Єжи Бузеком (колишнім президентом Європарламенту), який закликав владу негайно відпустити з-під варти Тимошенко та інших політично ув’язнених, а також зазначив, що влада повинна дозволити їм взяти участь у виборах і заявив, що відкриті стосунки з ЄС залежать від вирішення українською владою питання звільнення політв’язнів .
Нагадаємо, сайти партій «Фронт змін», «Батьківщина», «Наша Україна», ВО «Свобода» а також персональний сайт Анатолія Гриценка піддалися ddos-атакам.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх