Breaking News

Главная » Политика » Хіларі Клінтон про відносини з Україною

Хіларі Клінтон про відносини з Україною

Хілларі КлінтонХіларі Клінтон (державний секретар США) зазначає, що відносини між США ти Україною можуть розвиватися тільки у тому випадку, якщо Україна позбавиться вибіркового правосуддя.
Також вона додала, що країни Європи та Сполучені Штати тісно співпрацюють у питанні проведення прозорих парламентських виборів 28 жовтня поточного року. Це питання обговорювалося між Клінтон та представником ЄС Кетрін Ештон цього тижня.
«Україна надзвичайно важлива для співпраці, стабільності та безпеки. Нам жаль спостерігати вибіркове переслідування (йдеться про арешт Тимошенко)», — наголосила вона.
Нагадаємо, що Віктор Янукович під час спілкування із журналістами у Нью-Йорку наголосив на проведенні чесних парламентських виборів як передумову розвитку нових відносин із країнами ЄС та США. Він, зокрема, запевнив, що влада насамперед зацікавлена у проведенні чесних, прозорих та демократичних виборів.
Щодо резолюції Сенату Сполучених Штатів, то президент відмітив, що до неї необхідно поставитися дуже серйозно (як і до будь-якого подібного документу). Хоча й наголосив, що оцінка сенату має суттєві відмінності від оцінки Білого дому та Державного департаменту США.
Зазначимо, ПАРЄ (Парламентська асамблея Ради Європи) високо відзначила процес підготовки в Україні до парламентських виборів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх