Breaking News

Главная » Политика » Хто тепер захищатиме Тимошенко у Європейському суді?

Хто тепер захищатиме Тимошенко у Європейському суді?

Валентина ТеличенкоУ Європейському суді Валентина Теличенко більше не захищатиме Юлію Тимошенко. Така інформація була опублікована у виданні «Комерсант-Україна». За даними видання строк дії контракту, згідно з яким адвокат представляла інтереси Тимошенко у Євросуді збіг терміну, продовжувати його ні представники «Батьківщини», ні сама захисниця не стали.
Як зазначає близький до групи захисників ув’язненої співрозмовник «Комерсант-Україна»: «З Теличенко повелися досить грубо. У них не було спільної мови із Сергієм Власенком, і виникали постійні складнощі у роботі. Теличенько навіть не оплатили останній візит у Страсбург. Два захисника не змогли домовитися – саме це вилилося у проблему – і їх власну, і проблему партії, що помилилася із вибором».
Однією із розбіжностей, які виникли між захисниками стало направлення нової скарги по «газовій справі» у ЄСПЛ. Власенко наполягав на терміновій подачі звернення, а Теличенко наполягала на її відстрочці, так як Євросуд, маючи уже попереднє звернення, може розглянути тільки один документ.
Нагадаємо, Теличенко допомагала підготувати скаргу у ЄСПЛ щодо незаконності арешту та політичної мотивації екс-прем’єра. Також вона брала участь у публічних дебатах (28серпня, Страсбург), та у підготовці окремої стадії в процедурі розгляду справи Євросудом щодо заперечень на позицію українського уряду.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх