Breaking News

Главная » Политика » Кличко проти ядерного могильника

Кличко проти ядерного могильника

Ядерний могильник під КиєвомКерманич «УДАРу» разом із своїми однопартійцями приєдналися до суспільного руху проти будівництва ядерного могильника на території Київської області. Про це стало відомо з вуст самого Віталія Кличка на зустрічі з представниками екологічних та громадських організацій області, що зібрали підписи громадян проти будівництва сховища для радіоактивних відходів відпрацьованого палива, — повідомляє прес-служба політичної сили.
«Наша партія поділяє настрої громадян та експертів і виступає категорично проти небезпечного будівництва поблизу багатомільйонного міста. Ми приєднуємось до активістів, допомагаємо організаційно та юридично. Громадськими організаціями зібрано більш ніж 50 тис. підписів мешканців області та міста», — проголосив Кличко.
У прес-службі, також, зазначили, що партія включила дане питання у свій план дій в місті та області.
Нагадаємо, 9 лютого поточного року ВР прийняла, а президент підписав закон за номером 8795 (3 березня) «Про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій».
Саме згідно із цим документом на території Київської області планується будова ядерного могильника для відходів українських атомних електростанцій місткістю 16529 одиниць. Також зазначається, що екологи різко негативно висловлюються на подібне сусідство поряд із багатомільйонником.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх