Breaking News

Главная » Политика » Кому дістанеться крісло спікера?

Кому дістанеться крісло спікера?

Олексій Гарань (професор кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянської академії»), коментуючи заяву Сергія Тігіпка посісти місце спікера у ВР вважає, що ця посада буде зайнята тільки тоді, коли остаточно сформується склад оновленого парламенту.
«Тігіпко нагадує солдата партії – що накажуть, те він й робитиме. Під час формування більшості із конституційними порушеннями він говорив, що не братиме у цьому участь, але все ж пішов працювати в уряд. З цього можна зробити висновок, що він грає в цілковитій залежності від того, які накази йому віддають», — поділився своїми думками політолог.
Також він зазначив, що Партія регіонів має й інші кандидатів на спікерське крісло. «Наприклад, кандидатура Олександра Лавриновича (міністр юстиції) також жваво обговорюється. Але, всі ці питання вирішуватимуться лише тоді, коли будуть відомі результати виборів і розклад сил. Важливим буде й такий показник, як потужність кандидатів-мажоритарників», — зауважив експерт.
Нагадаємо, Тігіпко вже зазначав, що може обійняти посаду спікера в тому випадку, якщо отримає в цьому відношенні підтримку партії.
Також на спікерське крісло може претендувати Олег Тягнибок, але теж з огляду на рішення своєї політичної сили. «Якщо претендувати на якусь посаду у парламенті, так на посаду голови, але чи я повинен ним бути?» — зауважив він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх