Breaking News

Главная » Политика » Кому на Кіпр? – Віза безкоштовна!

Кому на Кіпр? – Віза безкоштовна!

КіпрНещодавно була підписана угода між Республікою Кіпр та Україною про запровадження безкоштовних електронних віз для наших громадян. Ця угода набере чинності з 10 вересня, і як зазначив Костянтин Грищенко (міністр закордонних справ) – «Кіпр – перша країна ЄС, яка запровадила електронні візи для українців».
Дана візова система діятиме протягом 90 днів перебування на території країни, у інших випадках наші співвітчизники будуть використовувати звичайну процедуру – надається стандартний пакет документів у посольство республіки Кіпр в Україні (консульський відділ).
Нагадаємо, з 2004 року, у зв’язку входу Кіпру до Євро союзу була скасована практика надання українцям безкоштовної візи в міжнародному аеропорту Ларнаки.
Крім озвученого факту, пан Грищенко, також, зазначив, що двосторонні відносини між нашими державами розвиваються по висхідній. Значно розширилися сфери співробітництва, а також активізувався діалог, в ході якого українські політики розраховують на просування українських державних перспектив у європейську політику.
Нагадаємо, що українці уже мають змогу їздити до Австралії, Мексики, Туреччини, Латвії, Литви та Словаччини по безкоштовних електронних візах, а з 15 вересня 2012 року така можливість відкриється для відвідування Польщі.
Як раніше повідомлялося МЗС, у 2012 році будуть проведені переговори щодо спрощення візових умов з Китаєм та США, а також планується скасувати візовий режим з такими країнами, як Малайзія, Сінгапур, Уругвай, Чилі, Південна Корея, Кувейт.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх