Breaking News

Главная » Политика » Королевська запропонувала ввести податок офшори.

Королевська запропонувала ввести податок офшори.

Наталія КоролевськаКоролевська з упевненістю заявляє, що виводити економіку України з кризи потрібно не за рахунок малозабезпечених громадян, а за рахунок легалізації тіньової економіки.
«Піднімати нашу державу потрібно виключно за рахунок багатих. Основний крок у цьому напрямку – вивести економіку із тіні», — цитує слова Королевскої прес-служба.
Для цього депутат пропонує внести на розгляд парламенту законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо введення податку з операцій з офшорними юрисдикціями», який передбачає 15% оподаткування і включає Республіку Кіпр до списку офшорних зон.
Чим це допоможе економіці, Королевська зазначила: «Це дозволить додатково поповнювати бюджет на 50 млрд. гривень щорічно, і, таким чином, підвищити соціальні стандарти». Також вона зазначила, що на тлі падіння зовнішніх ринків головна терапія для економіки України – підтримка свого, вітчизняного виробника, збереження, стимулювання та створення додаткових, або зовсім нових робочих місць.
За словами Королевської, потенційні інвестори ще вірять в можливості і перспективи України: «Тому слід розглянути законопроект про підтримку національного товаровиробника. Пацієнт швидше за все живий, ніж мертвий. Давайте дамо нашій економіці шанс на реанімацію, в морг вона завжди встигне».
«Ми впевнені, що фінансова стабілізація бюджету і підтримка національного виробника дасть реальні стимули для багатих підтримувати економіку України і обереже її від наступної хвилі кризи», — підсумувала вона.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх