Breaking News

Главная » Политика » Куди поділися гроші Ради Європи?

Куди поділися гроші Ради Європи?

РадаТорбйорн Ягланд (Генсек Ради Європи) констатує розбіжності та невідповідності у застосуванні 22 мільйонів євро, наданих Україні для проведення реформи судочинства.
Як зазначив пан Ягланд, сума, яка була виділена – це масштабна робота декількох країн-членів, як з організації, так і з реалізації. Певний прогрес спостерігається, але все ж існує декілька невідповідностей, які потрібно вирішити. Данні питання генсек має намір поставити Віктору Януковичу та міністру Грищенку.
Також він зазначив, що рекомендації Ради Європи повністю враховані у новому Кримінально-процесуальному кодексі, але це процес не одного дня і він потребує розвитку. Зміна даного кодексу – не остання реформа, яку передбачається виконати. «Закон про Прокуратуру теж потребує певних змін, тому що в цій галузі прогресу не спостерігається. Повноваження Прокуратури потрібно обмежувати. Реформа – надзвичайно потрібна справа, і ми поговоримо про це у Києві» — додав Торбйорн Ягланд.
Вищезазначені реформи надзвичайно потрібні Україні, щоб її громадяни почувалися захищеними. Справедливе судове розслідування значно підвищить довіру громадян.
Андрій Портнов, який являється радником президента, зауважив, що внесені правки до Кримінально-процесуального кодексу значно покращили проект. Зокрема, тепер змінюється підхід щодо ролі адвокатів, суддів та прокурорів, створюються належні умови для обвинуваченого.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх