Breaking News

Главная » Политика » Лазаренко повернеться в Україну?

Лазаренко повернеться в Україну?

Володимир Фесенко (політолог) вважає, що бувшому прем’єру немає сенсу повертатися в Україну з-за кількох справ, які зараз розслідуються, і за якими він може проходити, мінімум, як свідок.
Павло Лазаренко 1 листопада цього року виходить на волю з американської в’язниці. Напередодні цієї події він дав інтерв’ю російському інформ-агентству РІА Новини, в якому розповів, що перший дзвінок зі свободи зробить своїм батькам в село Карпівка Дніпропетровської області.
Крім того, він спростував звинувачення щодо своєї причетності до вбивства Євгена Щербаня і Вадима Гетьмана, а також у тому, що уряд, де він працював, давав державні гарантії під контракти корпорації ЄЕСУ з російським Міноборони. Він також розповів, що знає, хто готував на нього замах у 1996 році.
Ніяких імен Лазаренко не озвучив, зазначивши лише про мотиви: «Основна причина полягала у тому, що Лазаренко взяв під державний контроль таку сферу виробництва, як алкоголь». А на питання, чи повернеться він в Україну, відповів: «Це залежить, насамперед, від керівництва країни, я хочу, щоб мене припинили переслідувати».
«Якби я був його радником, я б не рекомендував йому повертатися в Україну. Розслідується справа по ЄЕСУ, по вбивству Щербаня, і по ним він буде проходити мінімум як свідок, — вважає експерт Володимир Фесенко. — Крім того, ті мільйони Павла Івановича, які частково перекочували в американський бюджет, мають українське походження».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх