Breaking News

Главная » Политика » Луценку забороняють листуватися

Луценку забороняють листуватися

Юрій ЛуценкоПредставник «Ну-НСу» Юрій Гримчак вважає, що заборона на листування Юрія Луценка, не що інше, як підтвердження політичного ув’язнення колишнього урядовця. Пан Гримчак зазначив, що після того, як Луценку заборонили писати листи та передавати інтернет-роздруківки, не залишилось жодних сумнівів щодо політичних мотивів його ув’язнення.
«Для декого було надзвичайно важливим обмежити Юрія Віталійовича у спілкуванні із громадою. Заборона листуватися – взагалі дурниця, адже у Кримінально-виконавчому кодексі жодних подібних заборон немає. Ніхто не може заборонити листуватися із друзями, родичами, знайомими. Така система працювала за часів Сталінської диктатури і стосувалася саме політ в’язнів. Єдине, чим можна виправдати цю заборону, так це карантином, на якому зараз знаходиться Юрій Віталійович» — додав пан Гримчак.
Це не єдині порушення, які здійснюються проти прав Луценка. Його захисник – Ігор Фомін обурений не тільки вищезазначеними заборонами, а й тим, що його вважають просто відвідувачем, а не адвокатом ув’язненого, і записують їх розмови, порушуючи тим самим право на захист. Також бранцю заборонено спілкуватися з політичними діячами та журналістами, яким дуже цікава його думка з деяких питань.
Захисник Юрія Віталійовича вважає це діями, які спрямовані на вилучення колишнього урядовця з політичного і громадського життя України та планує звертатися до керівництва установи з відповідними запитами. Якщо ці дії не допоможуть, звернення розглядатимуть прокуратура, або суд.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх