Breaking News

Главная » Политика » Любомир Гузар про політику, вибори та обов’язки

Любомир Гузар про політику, вибори та обов’язки

Любомир Гузар (верховний архієпископ Української Греко-католицької церкви) вважає, що кандидати, які балотуються у владу не повинні дарувати жодні подарунки виборцям.
Свою точку зору він висловив в ефірі 5 каналу. «Кандидати, чиновники, та інші обрані народом особи мають робити тільки те, що повинні – а саме: приймати державні рішення, створювати належні умови, в решті-решт будувати дороги, адже вони для цього і йдуть у парламент, це їх обов’язок, а не ласка, яка робиться громадянам, які його обрали», — зазначив архієпископ.
Також він наголосив, що кандидати у депутати не повинні роздавати усілякі подарунки: цукор, масло, велосипеди, гречку. «Вони користуються цим, тому що, нажаль, наш народ бідний». Окрім того, Любомир Гузар відзначив, що український народ звик чекати коли йому щось дадуть, а не створювати це власноруч. «Це відголосок тих часів, коли партія повинна була про все подбати і всім забезпечити. Зараз складається саме така ситуація, коли народ чекає від когось щось, а не здобуває власними силами», — пояснив він.
«В силу цієї звички люди вважають достойним для голосування того кандидата, який їм щось дає. Це залишок совєтських часів, і поки ми його не позбудемося, говорити про якусь суспільно-політичну культуру не має сенсу».
Також він додав, що є речі, які може забезпечити виключно держава, а є безліч такого, про що людина повинна подбати сама. Саме у подібному симбіозі можемо отримати позитивний результат.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх