Breaking News

Главная » Политика » Мартинюк про закон про наклеп

Мартинюк про закон про наклеп

Адам МартинюкВіце-спікер вважає, що кримінальна відповідальність буде, швидше за все, виключена із законопроекту про наклеп. Про це він зазначив на прес-конференції у Донецьку.
«При розгляді цього закону в цілому, думаю, він зазнає змін. Надто жорсткого покарання (особливо кримінального) не буде. Хоча, погодьтеся, за наклеп потрібно нести відповідальність. Це може бути і не кримінальне покарання, а за відповідними іншими параметрами», — зауважив Адам Мартинюк.
Також він підкреслив, що законопроект має на увазі не засоби масової інформації, йдеться про наклеп (як явище), в цілому. Політик висловив упевненість, що чесним журналістам нема чого хвилюватися і боятися вищезазначеного закону.
Він чітко відмежував критику від наклепу: «Потрібно відрізняти наклеп від конструктивної критики і сприймати критичні зауваження на свою адресу. У журналістів ніхто не відбирає право на критику, але при обмовці потрібно відповідати за свої слова», — додав віце-спікер.
Мартинюк вважає, що закон про наклеп допоміг би у боротьбі проти замовних матеріалів, це стосується, насамперед, передвиборчого часу.
На зауваження журналіста про можливість ув’язнення самого Мартинюка, той відповів: «Можливо й відсидів, і повернувся б героєм. Адже чим більше ти зазнаєш переслідувань, тим більший ти герой. Таке вже наше суспільство».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх