Breaking News

Главная » Политика » Мажоритарники та станція метро

Мажоритарники та станція метро

У Партії регіонів вважають, що бійка біля станції метро – «креативний» захід мажоритарників
Володимир Оілйник (нардеп від Партії регіонів) припустив, що бійку у метро (під час відкриття нової станції) могли організувати спритні та «креативні» мажоритарники.
Також він додав, що у цій ситуації повинні розібратися правоохоронні органи перед тим, як робитимуться будь-які заяви щодо утиску громадян.
«Ситуація, що відбулася, потребує ретельного вивчення правоохоронних органів, адже до виборів залишилося кілька днів, натомість креатив деяких висуванців-мажоритарників почав зашкалювати. Версію з провокацією ні в якому разі відкидати не можна. Вона могла бути направлена на зрив цього чудового заходу», — висловив припущення нардеп.
Він заявив: «Потрібно переглянути відео, потрібно дослідити ситуацію повністю, вислухати обидві сторони, і лише після цього приймати якісь певні рішення. Але хочу зазначити, що на сьогоднішній день відбувається багато провокацій».
Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, близько 9 години ранку біля станції «Іподром» (яку планувалося урочисто відкрити Миколі Азарову та меру міста) сталася сутичка. Ще до відкриття станції почали збиратися молоді люди, які закликали Азарова та Олександра Попова (голову КМДА) вплинути на ситуацію, яка склалася у Києві, у Голосіївському районі.
Транспаранти мітингувальників було знищено за 10 хвилин хлопцями міцної статури.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх