Breaking News

Главная » Политика » Медицина стане кращою

Медицина стане кращою

МедицинаУряд заявляє, що продовжує поліпшувати медичну сферу та якість медичного обслуговування. Про це йшлося на засіданні Кабінету Міністрів.
Микола Азаров повідомив, що бюджет на 2013 рік передбачає виділення коштів територіальним громадам для придбання спеціального автотранспорту та обладнання. Для цього в державний бюджет закладено 1,2 млрд гривень.
Із цих коштів на забезпечення виробами медичного призначення та медикаментами (для швидкої допомоги) виділено 323 млн гривень, 200 млн гривень підуть на забезпечення лікарень витратними матеріалами, препаратами для анестезії тощо.
Також передбачаються кошти на створення діагностично-лікувальних центрів із високотехнологічним обладнанням. Зокрема, Азаров зазначив, що будуть реконструйовані та оснащені постнатальним та перинатальним обладнанням такі заклади, як Інститут педіатрії, акушерства і гінекології, відкриються сім перинатальних центрів у Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Львівській, Київській, Волинській, та інших областях, а також у м. Київ. Крім цього планується створити в «Охмадит» центр пересадки кісткового мозку.
Також бюджет передбачає закладення коштів для забезпечення населення ефективними та якісними медичними препаратами за доступними цінами. Як зазначив прем’єр-міністр: «Перший етап – забезпечення ліками гіпертоніків, наступний етап – часткове відшкодування суми препаратів для цієї категорії хворих». Для 12 млн громадян ліки стануть дешевшими – на цю програму у бюджет закладено 192 млн гривень.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх