Breaking News

Главная » Политика » Микола Азаров хоче увіковічнити Богдана Ступку у скульптурі

Микола Азаров хоче увіковічнити Богдана Ступку у скульптурі

Богдан СтупкаМикола Азаров під час телемосту розповів журналістам, що хоче увіковічнити Богдана Ступку у скульптурі коштом простих людей.
«Я вважаю, що народний пам’ятник набагато цінніший за той, кошти на який виділить держава» — заявив Азаров. Крім того, він вже знайшов благодійний фонд, який готовий пожертвувати початкову суму на пам’ятник, інші кошти повинні зібрати люди.
Прем’єр зазначив, що надзвичайно цінував та поважав талант Богдана Ступки, який вмів гармонічно перевтілюватися, був великим актором та грав неперевершені ролі. «Теперішні актори вміють грати тільки самих себе, або їм вдається якась одна конкретна роль. Перевтілення у тисячу осіб – це велике вміння та мистецтво».
Окрім того Азаров розповів, що завжди підтримував Богдана Ступку та допоміг із відкриттям малої сцени у театрі ім. І. Франка. Також він розповів, що завжди любив театр, але його теперішнє становище не дозволяє туди ходити – усі відразу починають на нього витріщатися.
«При моїй появі у залі люди забувають про виставу та дивляться на мене. Хотів піти на Броневицького, запитав: «де є місця?», відповідають: «У залі». Уявіть, якби я пішов на виставу – усі ж би забули про неї та акторів і дивилися б на мене. І не пішов», — поскаржився журналістам прем’єр.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх