Breaking News

Главная » Политика » Микола Азаров: не все так погано у нашому домі?

Микола Азаров: не все так погано у нашому домі?

Микола Азаров, під час телемосту запевнив журналістів, що економічна криза, яка триватиме ще близько 10 років, український уряд поборе.
«Криза не закінчувалася, вона почалася у 2008 і триватиме ще довго – близько 10 років. Не зважаючи на це, потрібно мати дієві шляхи її подолання», — відзначив прем’єр. Також він зауважив, що наслідки кризи для України надзвичайно чуттєві – попит на вітчизняну металургійну продукцію знижується, відповідно знижуються і ціни на неї.
«Понад 6 місяців ми намагаємося розвивати програми, які спрямовані на перенаправлення металургійної продукції на внутрішній ринок», — наголосив він, та порадив усім не вірити у погіршення економічної ситуації в Україні.
«Ні в якому разі не варто панікувати і вірити тим псевдо аналітикам, які ще з початку поточного року пророкують падіння гривні».
Також прем’єр зазначив, що цього року не зупинилося жодне будівництво, продовжують діяти соціальні програми. Він зауважив, що цьогорічні ярмарки, які проводилися у Києві, дозволили споживачам придбати продовольчі товари за цінами значно дешевшими, ніж у супермаркетах. Азаров наголосив, що таким «ярмарковим» способом уряд бореться із завищенням цін у супермаркетах.
«Ми сказали мережам супермаркетів, щоб вони не надто захоплювались підняттям цін, адже закупівельні ціни нам відомі. Потрібно буде – збільшимо в рази кількість ярмарок», — додав Микола Азаров.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх