Breaking News

Главная » Политика » Мовний закон не скасують, хоч прийнято його було з порушеннями

Мовний закон не скасують, хоч прийнято його було з порушеннями

Микола Азаров на зустрічі в Одесі заявив, що мовний закон скасовано не буде, але він може зазнати змін. Він запевнив, що у вищезазначений документ вноситимуться зміни, які будуть пов’язані із технічним забезпеченням роботи закону.
«Право на спілкування рідною мовою відібрати неможливо», — зазначив прем’єр.
Нагадаємо, скандальний закон ВР прийняла 3 липня. Не пройшло і місяця, як Віктор Янукович його підписав, а також доручив створити відповідну групу, яка б внесла пропозиції щодо удосконалення закону про порядок застосування мов в Україні. 10 серпня він набув чинності.
Нагадаємо, Адам Мартинюк (Перший заступник Голови ВР) визнав, що вищезазначений закон було прийнято із порушеннями регламенту. «Певні порушення були, і полягали вони в тому що закон не розглядався у другому читанні за підсумковою таблицею. Ті, хто готував її (таблицю) всіляко саботували процес, тому довелося виносити документ на розгляд неочікувано. Ми не виключали «захоплення» Верховної Ради найбільш агресивно налаштованими пронаціоналістичними політичними силами», — заявив нардеп.
«Ситуація була настільки складною, що довелося вдаватися до порушень тих, чи інших правил, але натомість зберегти відносно спокійну атмосферу під час ухвалення закону. Таким чином авторитет України в цілому не постраждав», — додав Мартинюк.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх