Breaking News

Главная » Политика » «Мовний закон» позбавляє нас України

«Мовний закон» позбавляє нас України

Загроза «мовного закону» цілком реальна – цей державний документ може зруйнувати державність шляхом формування не українського світогляду школярів. Таку думку висловив Володимир Василенко (правознавець-міжнародник) на прес-конференції у Києві.
«До закону «Про засади мовної державної політики в Україні» право не має ані найменшого відношення. І це не передвиборчі ігри, це далекосяжна та цілеспрямована мета нинішньої влади, яка полягає у знищенні україномовної держави» — зазначив він.
За словами фахівця, нинішні політики роблять усе можливе щоб знищити українську націю та державність: «Янукович міг зробити так, щоб даний законопроект не перетворився на закон, але він не зробив цього. А тепер це загрожує існуванню як нації, так і державності України», — підкреслив пан Василенко.
Вищезазначений закон перш за все вплинув на освіту, впевнений правознавець-міжнародник, а саме він формує у школярів не українські цінності та ідеї. «Вони хочуть щоб наші діти думали зовсім не властивими нам категоріями, жили традиціями іншої держави. У результаті ми матимемо не українського інтелігента, а особистість з іншими цінностями та пріоритетами», — сказав фахівець.
«Ця влада розуміє тільки мову сили, мова права для них – порожній звук. Тому українській громаді потрібно якнайшвидше позбутися цієї влади. Велика апатія, що залишилася від попереднього президента панує зараз у нашому суспільстві, але ми повинні врятувати себе самі», — підсумував Володимир Василенко.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх