Breaking News

Главная » Политика » Можлива відставка Магери

Можлива відставка Магери

Андрій МагераНещодавно Андрій Магера, який являється заступником голови ЦВК, заявив, що не виключає можливості своєї відставки, в разі неспроможності протистояти будь-яким порушенням на виборах 28 жовтня.
В ефірі 5 каналу він запевнив, що зробить все можливе, щоб вибори були прозорими і пройшли якомога якісніше. Проте, якщо ситуація вийде з-під контролю, і змінити обставини видасться неможливим, Магера не виключає варіант зі звільненням. В своєму інтерв’ю він, також, зазначив, що хотів би дізнатися, кому вигідно визнавати його дії незаконними за допомогою судових інстанцій. Нагадаємо, що Вищий адміністративний суд нещодавно визнав протиправними дії Андрія Магери (опозиційний член ЦВК), та ще одного представника опозиції, а пізніше прийняв ще два подібних рішення.
В ефірі 5 каналу, також, йшлося про статус Володимира Сацюка. За роз’ясненнями представники Центральної виборчої комісії звертатимуться до Вищого адміністративного суду, але Андрій Магера наголосив, що всі питання щодо реєстрації, відмові у реєстрації, а також скасування реєстрації приймає ЦВК.
Судові рішення, які чинні на сьогоднішній день, і які стосуються Сацюка, скасовують постанову ЦВК щодо реєстрації кандидата у народні депутати, але для подальших дій необхідно визначити правовий статус особи Володимира Сацюка.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх