Breaking News

Главная » Политика » Незламна Тимошенко не проситиме помилування у президента

Незламна Тимошенко не проситиме помилування у президента

Сергій ВласенкоЮлія Тимошенко не має жодних намірів звертатися до Віктора Януковича з прохання про помилування. Так заявив Сергій Власенко (захисник Юлії Володимирівни) на брифінгу, що відбувся у Харкові.
«Помилування просити може тільки той, хто скоїв злочин. Юлія Володимирівна ніяких злочинів не скоювала. Але я хочу підкреслити, що формально, з юридичної точки зору нинішньому президенту не потрібна заява Юлії Володимирівни про помилування. Все що йому потрібно – до 10 жовтня поновити редакцію указу про затвердження процедури помилування. Другий указ стосуватиметься його рішення», — наголосив Власенко.
На думку захисника, у президента є безліч можливостей вирішити питання щодо Тимошенко не втративши при цьому власного обличчя. «Європейські політики дуже часто цікавляться про можливість вирішення цього питання президентом зберігши при цьому власне обличчя. Я відповідаю, що так – у Януковича безліч таких можливостей, але він їх ніколи не реалізує, він надто боїться Тимошенко. Боїться так, що в жодному разі не випустить її», — відзначив адвокат.
Нагадаємо, 2011 року Печерським районним судом було визнано винною Юлію Тимошенко у перевищенні посадових повноважень (газові контракти з Росією, 2009 рік). Термін засуджена відбуває у Качанівській колонії, але на даний момент (за станом здоров’я) знаходиться у Харкові, у ЦКБ № 5.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх