Breaking News

Главная » Политика » Іноземні політики більше не будуть бачитися з Тимошенко?

Іноземні політики більше не будуть бачитися з Тимошенко?

На прохання Карла Більда – міністра закордонних справ Швеції, Стефана Гуллгрена – посла Швеції та Єжи Кароля Бузека – екс-президента Європарламенту, ДПтС України відмовила у побаченні з Юлією Тимошенко.
Прес-служба відомства зазначає, що перебуваючи у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» (Харків), екс-прем’єр часто зустрічалася з представниками дипломатичних місій, політичними діячами та членами Європейського Парламенту.
«Так, 9 травня – 12 вересня – це той час, який Тимошенко присвятила проведенню близько 60 зустрічей» — зазначається у повідомленні.
Така діяльність може позначитися негативно на здоров’ї бранки, так як лікарі рекомендували їй вісім тижнів спокою (з 30 липня поточного року). Нагадаємо, медики клініки «Шаріте» застерігають Юлію Тимошенко на можливому погіршенні її здоров’я, адже така активність негативно впливає на процес реабілітації. Для покращення стану потрібно скоротити кількість зустрічей.
У пенітенціарній службі зазначають, що враховуючи всі вищенаведені рекомендації, зустріч засудженої з Карлом Більдом, Стефаном Гуллгреном та Єжи Каролем Бузеком на разі неможлива. Але підкреслюють, що Тимошенко може зустрічатися із своїми захисниками, як це зазначено у чинному законодавстві.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх