Breaking News

Главная » Политика » Інтеграція України в ЄС

Інтеграція України в ЄС

ЄСЗа словами Сергія Тігіпка, основною метою нашої держави повинна стати інтеграція в європейський Союз, не зважаючи на його економічно-фінансову кризу. Він розповів, що на Ялтинській зустрічі одною із основних була тема другої хвилі економічної кризи, яка вже дає про себе знати не тільки у Європі, а й у світі.
«Набирає обертів світова економічна криза. України це теж стосується, адже зараз як ніколи ми повинні захищати власного виробника, якому необхідний ринок збуту. Ми повинні вкласти Угоду про асоціацію з ЄС, також нам необхідні зони вільної торгівлі з державами СНД, ефективна судова реформа, спеціальні закони, що підтримують інвесторів», — зазначив віце-прем’єр.
Ще одним важливим питанням, що звучало на конференції, було питання енергетичної незалежності.
На це Тігіпко відповів: «Енергетичних носіїв, таких як нафта й газ вистачить ще на багато десятиліть, але саме зараз нам необхідно подумати про свою реальну енергетичну незалежність. Залежність України від закордонного газу робить її вразливою, про це необхідно говорити. Нам потрібно налагодити і нарощувати власний видобуток як газу, так і вугілля».
«Не зважаючи на кризу, євроінтеграція повинна стати головною метою для всього населення України. Згадаємо, перед Польщею стояла подібна мета, і, не зважаючи на розбіжності серед політичних сил, вони її досягли. Те саме потрібно зробити й нам, адже яка б криза не відбулася, Євросоюз вийде з неї більш сильним та сучасним. Ми повинні рухатися в напрямку до цієї мети», — підкреслив віце-прем’єр.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх