Breaking News

Главная » Политика » Очікується чергове підвищення пенсій?

Очікується чергове підвищення пенсій?

Як стало відомо, український уряд має намір перерахувати розмір пенсії тим громадянам, хто став пенсіонером до 2008 року. Про це повідомив Микола Азаров на черговому засіданні Кабміну.
«Уряд підвищить розмір пенсії тим людям, які досягли пенсійного віку до 2008 року, також можна очікувати підвищення до пенсій таких категорій населення, як учасники війни та членів родин померлих інвалідів війни», — додав він.
Прем’єр, також, пообіцяв що уряд «осучаснить» регресні пенсії людям, що стали інвалідами на виробництві. У 2013 році планується збільшити пенсії військовослужбовцям які покинули службу. Для цих громадян у поточному році підвищення склало близько 20%, а у наступному зросте ще на10,5%. Для подібних заходів у бюджеті на 2013 рік урядом передбачено 6 млрд гривень.
Азаров зазначив, що понад 23 млрд гривень у держбюджеті передбачено для виконання соціальних ініціатив, які запровадив Віктор Янукович.
Нагадаємо, що В’ячеслав Коломієць (заступник міністра із соціальної політики) уже повідомляв про поступове зростання пенсій з 1 липня поточного року 610 тисячам військових пенсіонерів.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх