Breaking News

Главная » Политика » Опозиція подає позов проти президента

Опозиція подає позов проти президента

ОпозиціяВчора, 6 вересня, представники ВО «Батьківщина» подали позов до Вищого адміністративного суду України проти Віктора Януковича. Про цей факт повідомили Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов на брифінгу перед судом. Вони вимагають розглянути позовну заяву і викликати президента для дачі показань «у скоєних злочинах».
Як зазначив Олександр Турчинов, величезна кількість зібраних підписів українців, а саме — 500 тисяч, є свідченням того, що народ не боїться владу. І хоча у країні відсутнє справедливе правосуддя, але саме зараз розпочинається процес, який завершиться імпічментом президента, відновленням демократії та чесного правосуддя.
За словами Арсенія Яценюка Вищий адміністративний суд зобов’язав позивача додатково розшифрувати факти злочинів президента проти Конституції та законодавства України, на що опозиціонер відповів: «Злочинів Янукович вчинив чимало, основними з яких є пенсійна реформа – адже перед виборами він обіцяв не підвищувати пенсійний вік та забезпечити достойну пенсію. Також він обіцяв підвищити пенсії та заробітну плату, а натомість підписав закон про державний бюджет. Він обіцяв сприяти відновленню шкіл та лікарень, але не тільки не виконав свою обіцянку, а й закрив деякі установи».
Також Яценюк зазначив, що коли Янукович йшов на вибори, він дуже багато робив обіцянок, які виявились порожніми. В результаті – влада захоплена ним і його прибічниками, а країна знаходиться на шляху до економічного падіння.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх