Breaking News

Главная » Политика » Опозиційні кандидати в депутати та їх безпека

Опозиційні кандидати в депутати та їх безпека

Татьяна ЧорновілВчора,7 жовтня, Арсеній Яценюк на прес-конференції, яка відбулася у Дніпропетровську, вимагав встановити і покарати осіб, які винні у побитті Тетяни Чорновіл, депутата, проти якої були скоєні протиправні дії на Львівщині невідомими.
«Окрім того, що відбувається підкуп виборців, адміністративний тиск, тиск на членів ДВК та ОВК, спроби нахабного та відвертого фальшування виборів, ми зараз опинилися у такій ситуації, яку інакше, як криміналом назвати не можна», — заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
Яценюк нагадав, що Тетяна Чорновіл – депутат від об’єднаної Опозиції на Львівщині, і особисто він, та члени політичної сили вимагають встановити особи тих, хто скоїв злочин та відповідно покарати (міліція ще не встановили особи зловмисників). Він наголосив, що опозиція вимагає припинити фізичний та моральний тиск на кандидатів від опозиції.
Також Яценюк заявив, що замість того, щоб займатися боротьбою з тероризмом та криміналом, пан Клюєв (голова штабу ПР) бореться за прем’єрське крісло.
«Ми мусимо коректувати свої передвиборчі дії лише через те, що інколи доводиться захищати наших кандидатів у депутати, але ці обставини ні в якому разі не зупинять опозицію на шляху до перемоги», — наголосив Яценюк.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх