Breaking News

Главная » Политика » Останній мирний протест

Останній мирний протест

Мирний протестВ ніч із середи на четвер під ВР України пройшла мирна акція, активісти якої виступили проти законопроекта під номером 2450, який забороняє проведення мітингів та мирних акцій. Близько 23 години з боку Маріїнського парку нараховувалося приблизно 100 мітингувальників, а по периметру паркану Верховної Ради вишикувалися правоохоронці.
Андрій Парубій (депутат від НУНС), який теж був присутній на заході, пообіцяв активістам свою допомогу в разі, якщо виникнуть будь-які проблеми з міліціянтами. Деякі учасники мітингу красномовно висловили свій протест проти будь-якого обмеження свободи зібрань і прийшли під ВР у дерев’яних колодках.
Подібні акції зібрали небайдужих у багатьох обласних центрах країни, а саме: у Сумах, Івано-Франківську, Ужгороді, Донецьку, Севастополі, Миколаєві, та інших містах, загальною кількістю – 16.
У Луцьку проти ухвалення законопроекту близько сорока активістів громадських організацій приготували звернення, яке було направлено у Волинську облраду та Верховну Раду. Учасники мирного мітингу вдалися навіть до своєрідного перформансу – на бруківці були розкладені іграшки із написами на численних папірцях «Ні — 2450», та «Право на мирний протест», які були розметені віником «перевдягненим» міліціонером.
Нагадаємо, що у липні поточного року близько 150 профспілок і громадських організацій вже зверталися до голови Верховної ради та депутатів із проханням не голосувати за даний проект, доки його оновлену редакцію не схвалить Європейська комісія.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх