Breaking News

Главная » Политика » ПАРЄ визнає Тимошенко і Луценка політичними в’язнями?

ПАРЄ визнає Тимошенко і Луценка політичними в’язнями?

Майліс Репс (співдоповідачка ПАРЄ по Україні) в інтерв’ю виданню Комерсант-Україна заявила, що розгляд у справі визнання Тимошенко і Луценко політв’язнями може тривати від шести місяців до 2-3 років.
«На сьогоднішній день ми не можемо назвати Луценка і Тимошенко політв’язнями, йдеться про політично мотивовані обвинувачення», — сказала пані Репс, попередньо акцентувавши на вибірковість правосуддя в Україні щодо обох представників опозиції.
Також вона відповіла (на питання про визначення терміну «політичний в’язень» щодо Тимошенко та Луценка у резолюції ПАРЄ) що її описання справ в’язнів у точності підходять до вищезазначеного терміну.
«Ми повинні насамперед проаналізувати ситуацію відповідно до резолюції ПАРЄ. Рішення не повинно керуватися виключно політичними нормами, воно повинно мати, також, юридичний аналіз. Ми повинні з обережністю підійти до цього випадку», — зазначила вона.
«ПАРЄ проведе аналіз тих держав, що раніше підозрювалися у наявності політичних в’язнів – Вірменія, Росія, Азербайджан, Україна. До цього залучаться ряд експертів з таких країн, як Великобританія, Німеччина, США. Розглянувши їх позицію, а також врахувавши оцінку Amnesty International ми зможемо прийняти відповідне рішення».
«Щодо часових рамок – тує є два шляхи. Якщо йдеться про резолюцію ПАСІ, — це займе від двох до трьох років, слухання у юридичному комітеті займуть не більше як півроку. Наразі не зрозуміло, який результат нас очікує, й чи очікує він взагалі», — відзначила співдоповідачка.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх