Breaking News

Главная » Политика » План роботи останньої сесії поточного скликання

План роботи останньої сесії поточного скликання

Верховна Рада УкраїниСьогодні, 4 вересня, відбудеться одинадцята сесія шостого скликання ВР України. Згідно затвердженого плану, нардепи працюватимуть до 12 грудня поточного року – до часу, коли збереться оновлений склад парламенту. Таким чином, депутати прийматимуть рішення і в період виборчої кампанії, і, безпосередньо, під час виборів, загалом, 3,5 місяці.
Протягом цієї сесії нардепи повинні розглянути майже 900 питань, серед яких проект про ринок земель (№ 9001-д). Нагадаємо, що перше читання цього закону відбулося дев’ятого грудня 2011 р., друге читання передбачає ряд поправок, зокрема депутати пропонують спиратися на результати спеціального аукціону, під час передачі землі в оренду, або її продажу. Ще однією зміною є те, що у разі придбання земельної ділянки знижується перший внесок до 25% (зараз ця сума становить 50% від вартості договору) після нотаріального посвідчення (договір купівлі-продажу). Також даний законопроект забороняє продаж сільськогосподарських земель юридичним особам, особам без громадянства, та іноземцям. Виняток становлять громадяни, які отримали спадок.
Також планується розглянути питання про перехід України на літній час (законопроект № 10125), низку проектів про податок на багатство, документ про зняття недоторканності із депутатів, а також законопроект, який надійшов від опозиції – про зняття недоторканності з суддів, народних депутатів, і Президента.
Будуть, також, внесені ряд поправок і доопрацювань, серед яких питання про державний бюджет на наступний рік.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх