Breaking News

Главная » Политика » Представник президента про зауваження міжнародних експертів

Представник президента про зауваження міжнародних експертів

Юрій МірошніченкоЮрій Мірошниченко (представник президента у парламенті) заявив в ефірі 5 каналу про те, що зауваження міжнародної спільноти щодо проведення майбутніх виборів на демократичних засадах потрібно сприймати виключно як дружню пораду.
На питання про висновки, яких можуть дійти представники міжнародної спільноти щодо демократичності проведення парламентських виборів 28 жовтня, зважаючи на вже існуючі критичні зауваження від представників Євросоюзу, він відповів: «Я б хотів висловити подяку та довіру незалежним експертам та відмітити, що не всі зауваження повинні сприйматися як докір Україні. Скоріш за все це поради. Не правильно ображатися, або робити якісь зворотні різкі дії щодо тих, хто радить нам щось виправити».
Представник президента запевнив, що Віктор Янукович робить усе можливе, щоб майбутні вибори пройшли чесно.
«Щодо будь-яких наведених фактів скажу, що президент стежить за всім, що відбувається, вже було проведено кілька нарад із чиновниками різних рівнів. Робиться все для того, щоб унеможливити нечесну конкуренцію та будь-які викривлення волевиявлення. Факти порушень повинні викриватися і виправлятись», — зауважив Мірошниченко.
На питання про сумнівне формування ОВК «регіонал» відповів, що все робиться згідно з чинним законом.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх