Breaking News

Главная » Политика » Пригоди проекту держбюджету, або як працюють депутати

Пригоди проекту держбюджету, або як працюють депутати

Українська гривняНа погоджувальній раді регіонали запропонували залишити один робочий день для голосувань у парламенті, а в інші дні відпустити депутатів на округи, де вони займаються передвиборчою агітацією.
Правда, за таке рішення ще потрібно проголосувати в парламенті, але можна не сумніватися, що сьогодні це буде зроблено — враховуючи той факт, що на погоджувальній раді лідера фракції ПР Олександра Єфремова в цьому питанні підтримали колеги з усіх фракцій, окрім двох опозиційних. Нагадаємо, на минулому сесійному тижні парламент працював два дні з чотирьох, так що тепер він йде на новий рекорд.
Але, навіть при одноденному робочому тижні Верховна Рада не збирається розглядати жодного резонансного законопроекту. За словами першого заступника голови фракції ПР Михайла Чечетова, лідери фракцій вирішили не розглядати до виборів ні зміну закону про мовну політику, ні проект закону про мирні акції. І найголовніше — на період після виборів перенесли розгляд бюджету. «Ми його приймемо нинішньої каденцією, але після виборів. Якщо розглядати зараз, то це перетвориться на фарс — туди внесуть поправки на виділення грошей на вікна й двері в кожному будинку всіх округів, де балотуються нинішні депутати, — говорить Чечетов. — Тому бюджетний комітет прийняв рішення відправити проект бюджету на доопрацювання назад в уряд».
До речі, з проектом бюджету трапилася ледь не детективна історія. 15 вересня Кабмін повинен був внести його в парламент. І начебто вніс, але на сайті парламенту проект так і не з’явився. Виявилося — тому, що Володимир Литвин після консультацій з бюджетним комітетом ВР відправив його назад в уряд. Але тут же з’ясувалося, що деякі члени бюджетного комітету проект навіть не бачили.
(За матеріалами інтернет-видання «Сєгодня»)

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх