Breaking News

Главная » Политика » «Проблемні відносини» Януковича та ЄС

«Проблемні відносини» Януковича та ЄС

Віктор ЯнуковичЗа словами міністра закордонних справ Швеції, політики Європейських країн рідко зустрічаються із Віктором Януковичем. Карл Більдт зауважив в інтерв’ю виданню Комерсант-Україна: «Я не знаю його робочого графіку і розкладу поїздок, але це можна помітити відразу – Янукович не часто буває у Європі. Наразі не йдеться про ізоляційний етап, це, скоріше, можна назвати «проблемними відносинами».
Також міністр зазначив, що зустрічей з українським керманичем мало через велику кількість проблем, та висловив сподівання, що ізоляції України все ж не буде.
«Ми не передбачаємо повної ізоляції. Для країн Європи важливі особисті контакти, ми за підтримку економічних відносин, за те, щоб українці подорожували в Європу. Але для будь-яких відносин та їх розвитку потрібна взаємодія на вищому рівні, потрібно розуміння між главами держав, механізм інтеграції. На даний момент не спостерігається жодної із зазначених складових», — сказав Більдт.
Міністр закордонних справ, також, згадав і про зустріч у Ялті: «Наш діалог не вдався. Звичайно, я не можу стверджувати, що це було тільки висловлювання власних позицій, але й «діалогом» цю зустріч назвати не можу».
На запитання про перебування Тимошенко у в’язниці, Більдт відповів, що й подальше перебування екс-прем’єра під вартою ставить Україну у дуже незручне становище. Також він додав, що підтримує ідею санкцій.
«У разі не вирішення цього питання, в України дуже мало шансів на підписання угоди про асоціацію з ЄС» — підсумував він.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх