Breaking News

Главная » Политика » Продовження мораторію на продаж землі

Продовження мораторію на продаж землі

ЧерноземМораторій на землю сільгосппризначення продовжується до прийняття закону про ринок землі, а вся інша земля вже зараз є об’єктом купівлі-продажу.
Сьогодні парламент збереться в останній раз перед виборами. Після 28 жовтня Верховну Раду чекає ще півтора місяці роботи, але це буде вже зовсім інша робота: з одного боку, без передвиборної лихоманки, з іншого — істотна частина нинішніх нардепів вже буде зайнята своїм працевлаштуванням.
Втім, за словами першого заступника голови фракції ПР Михайла Чечетова, вже вчорашня погоджувальна рада парламенту пройшла незвично тихо: «Депутати від опозиції перебували в прострації після нокауту, який вони отримали від Кличка в неділю». Втім, є й більш просте пояснення: погоджувальна рада проходила одночасно із з’їздом «Батьківщини», тому керівництво фракції БЮТ на засіданні було відсутнє.
У відсутність частини опонентів більшість прийняла рішення розглянути сьогодні законопроект про продовження мораторію на землю. За словами Чечетова, в законопроекті буде чітко розділено: мораторій на землю сільгосппризначення продовжується до прийняття закону про ринок землі, яким будуть визначені правила функціонування цього ринку, а вся інша земля вже зараз є об’єктом купівлі-продажу. Регіонал пояснює, що таким рішенням потрібно заспокоїти інвесторів, які купують землю в містах, і одночасно встановити чіткі правила на ринку сільгоспземлі.
В опозиції ж вважають, що рішення про продовження мораторію — передвиборне. «Безумовно, воно прийнято під тиском громадської думки, яка виступає проти продажу землі, — вважає нардеп-нунсівець Ксенія Ляпіна. — Мораторій потрібен, але є сумніви, що він зможе не допустити продажу землі».

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх