Breaking News

Главная » Политика » Проти прав Луценка немає жодних порушень?

Проти прав Луценка немає жодних порушень?

На закиди адвокатів Юрія Луценка щодо неможливості зустрітися з в’язнем наодинці, тюремники надіслали листа, і якому йдеться про «порядок надання побачень засудженому з адвокатами та захисниками затвердженим Кримінально-виконавчим кодексом України, а також Правилами внутрішнього розпорядку установ виконання покарань».
На основі цього положення побачення бувшого посадовця з захисниками відбуваються у приміщенні для короткострокових побачень (Менська виправна колонія), яке обладнане за всіма вимогами нормативних документів. (Нагадаємо, що адвокат Луценка підозрює прослуховування його розмов із бранцем). «Дані кімнати розділені скляною стіною з вмонтованими переговорними пристроями для спілкування. Таким чином, конфіденційність не порушена» — йдеться у листі ДПСУ.
Пенітенціарна служба зазначає, що отримання кореспонденції, а також порядок направлення звернень, також, підпорядковується Кримінально-виконавчому кодексу та Правилам внутрішнього розпорядку певної установи. «Уся кореспонденція, або звернення, які надходять засудженим, обов’язково реєструються в канцелярії, а звідти надходять адресату. Таким чином заяви адвоката про неможливість передачі інтернет-роздруківок Луценку не відповідають дійсності» — наголосили у ДПСУ.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх