Breaking News

Главная » Политика » Проведення саміту Україна – ЄС може відбутися у наступному році?

Проведення саміту Україна – ЄС може відбутися у наступному році?

Міністерство закордонних справ повідомило, що саміт Україна – ЄС відбудеться після парламентських виборів по завершенню формування у країні основних інститутів влади.
Таку інформацію оприлюднив Олег Волошин (директор інформаційної політики МЗС) на брифінгу у вівторок.
«Саміт відбувається кожного року і остаточні строки його проведення визначатимуться на основі уже існуючих попередніх домовленостей з європейськими партнерами. Гадаю, це відбудеться не раніше, як завершаться підсумки результатів виборів та формування інститутів влади», — заявив він.
Також політик зазначив, що це цілком природне, логічне й зрозуміле бажання Європейського Союзу проводити саміт тоді, коли в нашій державі вже буде сформовано оновлений парламент.
«Потрібно розуміти, що саміт – це не просто зустріч українського президента із представниками ЄС, це конструктивний діалог на рівні кожного із інститутів влади. Проте остаточну дату саміту важко назвати», — додав Волошин.
На питання про проведення саміту у наступному (2013) році директор інформаційної політики відповів, що, очевидно, ВР раніше, ніж на початку грудня на перше засідання не збереться. Також він відзначив, що після того,як сформується новий склад парламенту почнуть формуватися парламентські комітети, обиратиметься керівництво Ради, формуватиметься уряд.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх