Breaking News

Главная » Политика » Ірина Бекешкіна та Наталя Королевська вирішували стосунки у суді

Ірина Бекешкіна та Наталя Королевська вирішували стосунки у суді

Ірина Бекешкіна (науковий керівник фонду «Демократичні ініціативи») вважає, що справа проти політичної сили «Україна – вперед!» і соціологічним інститутом затягується навмисно, аж до повідомлення результатів виборів. У разі якщо Королевська зі своєю парією потрапить до парламенту, то соціологів судитимуть.
«Це виглядало абсурдно. Ми доводили суду, що наші дослідження – це наукова статистика, яка не може оскаржуватися апріорі. Ми провели дослідження і отримали результати, які зафіксовані у анкетах. Такі ж результати й у інших соціологічних служб. Позивач же аргументував свій позов тим, що не згідний із результатами соцопитування, нібито партія набрала більше голосів. У відповідь ми попросили пред’явити їх результати що відображені в анкетах», — розповіла про перебіг судового дійства Ірина Бекешкіна й додала, що найлогічнішим було б взагалі не розглядати цю справу, але суд вирішив інакше.
«Усі репліки, сказані позивачем сприймалися позитивно. Навіть прохання вивчити нашу документацію, яку вже напередодні вивчив суд. Наша організація, звичайно, не задоволена результатом, адже продовження суду перенесли на 8 листопада. Ми збираємося подати зустрічний позов», — заявила експерт.
Вона також висловила думку, що перенесення засідання може зіграти на користь Королевської. «Рішення суду ми почуємо вже після виборів, не даремно засідання перенесли на 8 листопада. Якщо «Україна – вперед!» до парламенту не потрапить, справу тихенько закриють. У протилежному випадку судове рішення буде не на нашу користь», підсумувала соціолог.

Ответить

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

*

Наверх